Янукович вважає, що головне завдання Зеленського – принести Україні мир, «об’єднати і примирити український народ»

Колишній президент-утікач Віктор Янукович, який переховується на території Росії, передав свої привітання Володимиру Зеленському в зв’язку з його перемогою у другому турі виборів Президента України. Про це повідомив прес-секретар сина Януковича Юрій Кірасір у Facebook.

«Я щиро вітаю Вас з обранням на посаду Президента України. Українці довірили Вам цей пост у найважчий для нашої країни момент історії. Миролюбний український народ розколотий і радикалізований як ніколи раніше», – йдеться у зверненні Януковича.

Також він назвав військові дії на Донбасі «братовбивчою війною», не згадуючи про російську агресію.

«Вина за ці жахливі страждання лежить на Петрові Порошенку і його соратниках, які всі ці роки проводили політику ненависті і насильства. Виборці вже винесли їм однозначний вирок голосуванням. А історія напевно винесе свій, більш жорсткий», – вважає Янукович.

За його словами, головне завдання Зеленського – принести Україні мир, «об’єднати і примирити український народ».

Екс-президент «низько вклонився мудрому українському народу, який зробив усвідомлений вибір».

Янукович також побажав Зеленському «міцного здоров’я, благословення від Господа і успіхів».

ЧЕТВЕРТЫЙ ПРЕЗИДЕНТ УКРАИНЫ В. ЯНУКОВИЧ НАПРАВИЛ СВОИ ПОЗДРАВЛЕНИЯ В. ЗЕЛЕНСКОМУ В СВЯЗИ С ЕГО ПОБЕДОЙ ВО ВТОРОМ ТУРЕ…

Gepostet von Yury Kirasir am Sonntag, 21. April 2019

Водночас речник штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков у відповідь на привітання від екс-президента-втікача Віктора Януковича заявив, що його кандидат не потребує подібної підтримки.

«Упродовж усієї кампанії команда Зеленського отримувала так звану підтримку від російських пропагандистів і колишніх українських чиновників. Ми обійдемося як без цієї підтримки, так і без їхніх привітань», – сказав Разумков.

Як відомо, 21 квітня в Україні пройшов другий тур президентських виборів.

Центральна виборча комісія опрацювала 94,86% електронних протоколів другого туру виборів президента України. Володимир Зеленський набирає 73,18% голосів, Петро Порошенко – 24,49%.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, прем’єр-міністр Росії Дмітрій Медведєв заявив, що вибори Президента України відбулися, і в України і РФ з’явився шанс на 2»ідродження вбитої економічної взаємодії».

Лідер Чечні Рамзан Кадиров побажав переможцю українських президентських виборів Володимиру Зеленському «удачі в єднанні народів України і Росії», а в РПЦ заявили, що чинний президент Петро Порошенко «отримав те, що заслужив».

Зеленського вже привітали президенти США, Франції, Білорусі та інші світові лідери.