1
Лещенко придбав квартиру на вул. Івана Франка в Києві

Народний депутат від Блоку Петра Порошенка Сергій Лещенко придбав квартиру вартістю 7,5 мільйонів гривень. Про це повідомив журналіст Андрій Дзиндзя на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

«Друзі, давайте всі дружно привітаємо Сергія Лещенка з придбанням чергової квартири за 7,5 мільйонів. Сподіваюсь, що молодій закоханій парі вистачить майже 200 квадратних метрів», – написав він.

2

344

87Сам нардеп після публікації блоґером інформації, практично одразу дав відповідь, зазначивши, що частину грошей для придбання квартири він заощадив, а частину – позичив.

«Частина коштів – це мої заощадження як колишнього співвласника «Української правди». Окрім того, в 2013-2014 роках я задекларував понад 100 тисяч доларів доходу. Половина суми придбання – це позика від засновника «Української правди» Олени Притули терміном на 10 років», – пише нардеп.

Все інше, за його словами, це гроші його коханої дівчини, яка й допомагатиме йому виплатити борги.

«Заробітки Насті дозволяють впевнено говорити про погашення боргу. Настя входить до числа найбільш високооплачуваних діджеєв у Східній Європі, виступаючи близько 200 разів на рік на чотирьох континентах», – зазначив Лещенко та опублікував світлину зи своєю дівчиною Анастасією Топольською.

14183895_1157606914309975_2328783756910901071_nВарто зазначити, що пояснення Лещенка з приводу придбання квартири прокоментувала Мирослава Ґонґадзе, дружина вбитого журналіста Георгія Ґонґадзе, який був засновником і першим головним редактором Інтернет-видання «Українська правда».

«Вибач, Сергію, ти знаєш, я тішуся за тебе, але хочу таки відмітити, що діти Георгія Ґонґадзе не отримали навіть однієї гривні від заснованого їхнім батьком проекту. Може, як співвласник, створиш протекторат мені перед Оленою, може хоч на оплату на навчання мені позичить на «10 років», – написала вона.

Цікаво, що раніше в ефірі каналу NewsОne Лещенко заявив, що бюджет його партії ДемАльянс за 2015 звітний рік склав 3,5 мільйона гривень, що вдвічі менше вартості купленої ним квартири. Нардеп також підтвердив, що системно обмінюється інформацією зі скандальним російським олігархом Костянтином Григоришиним.

У своїй останній декларації Лещенко не вказав фінансові кошти, достатні для придбання даної нерухомості, відповідно, кошти, витрачені на цю покупку, він заробив у період з 1 січня 2016 року. Згідно з публічними заявами Лещенка, комерційною діяльністю він не займається і отримує дохід виключно від політичної, журналістської, суспільної і педагогічної.

Нагадаємо, нещодавно Сергій Лещенко, якого побачили в залі для обслуговування VIP-клієнтів Сбербанку Росії, підтвердив наявність у нього кількох банківських рахунків, але відмовився коментувати, чому не зазначив ці дані у своїй декларації про доходи.