Лещенко
Лещенко розповів, що коли був співвласником «Української правди», то мав доходи в 150 тисяч доларів на рік

Депутат від «БПП» Сергій Лещенко продовжує шукати виправдання щодо того, як йому вдалося купити елітну квартиру в середмісті Києва. Зокрема, він заявив, що його податкова декларація, оприлюднена у ЗМІ, є лише частиною документа, мовляв, там відсутні дані про доходи за кордоном, пише Українська правда.

«У нас корупціонери ховаються за офшорними компаніями, підставними особами і займаються розкраданням бюджетних коштів. І в даному випадку йдеться про абсолютно протилежну ситуацію, на 180 градусів», – сказав він 8 вересня у кулуарах Верховної Ради.

Лещенко заявив, що в ЗМІ опублікували неправдиву податкову декларацію.

«Тому що там відсутня інформація про доходи за кордоном, а також доходи фізичної особи-підприємця – суб’єкта підприємницької діяльності, те, що проходить по інших відомостях у Податковій. Звичайно, ця інформація неповна. Зроблено це свідомо», – сказав депутат: «Ну, і взагалі це маніпуляція на рівні того, що «ми просумуємо всі гроші за 15 років» – тільки курс долара забули при цьому поміняти. В одні роки курс одного долара дорівнював двом гривням, а зараз 1 долар дорівнює 26 гривням. Тому, відповідно, зовсім інші цифри виходять, якщо ті доходи, які є, конвертувати з гривні в долар».

Також розповів, що коли був співвласником «Української правди», то мав «доходи від підприємницької діяльності, які вимірювалися в 150 тисяч доларів на рік»: «У Податковій ці дані є, але свідомо ці дані не були використані для того, щоби зробити чергову інформаційну бульбашку».

На зауваження журналіста, що ціна на придбану Лещенком квартиру була занижена, депутат відповів: «Це ціна, яка була на ринку, була відкрита пропозиція. Ті, хто могли, ті – купували. І в цей короткий проміжок часу у забудовника була криза ліквідності, їм не вистачало обігових коштів для завершення своїх робіт, які вони мали завершити в короткий проміжок часу».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 6 вересня в ЗМІ з’явилась інформація, що народний депутат від Блоку Петра Порошенка Сергій Лещенко придбав квартиру площею 192 кв. м. у новобудові в середмісті Києва вартістю 7,5 мільйонів гривень.

Сам нардеп виправдовується тим, що частину грошей для придбання квартири він заощадив, а частину – позичив.

Ця новина викликала широкий суспільний резонанс. Наразі справою займається НАБУ.

Читайте: «Радикальний» Ляшко назвав Лещенка альфонсом та послав у монастир (відео)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ