Проведення «Маршу рівності» заплановане на червень

Столична ЛГБТ-спільнота планує провести в середині червня третій за рахунком Марш рівності. Про це повідомив представник організації KyivPride Зорян Кісь, передає 44.ua.

«Якщо в минулому році в «Марші рівності» взяли участь близько 2 тис. осіб, то в цьому ми плануємо, що до ходи приєднаються близько 5 тисяч учасників», – сказав він.

За словами речника організації, акція, як і минулого року, пройде в центрі Києва. «Ми з Нацполіцією прийшли до компромісу, що марш проходитиме на Хрещатику. Однак у зв’язку з тим, що цього року учасників буде більше, то зараз опрацьовуються варіанти вибору маршруту та його збільшення».

Як відомо, українці, м’яко кажучи, неоднозначно ставляться до представників ЛГБТ-спільноти. Щороку проведення «Маршу рівності» вимагають заборонити представники різних громадських та політичних організацій.

За даними опитування Центру Разумкова, серед тих груп, з представниками яких респонденти не хотіли би жити по сусідству, жителі України найчастіше згадували наркоманів (94%), алкоголіків (82%), гомосексуалістів (67%) та хворих на СНІД (43%).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ