Після досягнення 16 років діти зможуть поміняти ім’я на свій розсуд

У році, що минає, кияни, які стали батьками, змогли здивувати своїм вибором імен для дітей. Про це повідомляє прес-служба Головного територіального управління юстиції в місті Києві.

За даними відомства, найпопулярнішими іменами для новонароджених дівчаток у 2018 році стали: Софія, Злата, Марія і Мілана. Хлопчиків найчастіше називали Максимом, Артемом, Олександром або Дмитром. У порівнянні з минулим роком, свої позиції в цьому списку зберегли Софія і Злата, а також всі чоловічі імена.

Набагато цікавіше виглядає список рідкісних імен, якими нагороджували (або карали) новонароджених киян і киянок. У 2018 року серед юних мешканок Києва з’явилися:  Єсенія, Роксолана, Радана, Тереза, Іріс, Агая, Фаїна, Ясновєда, Златояра, Касандра, Рада, Каталєя, Магдалина, Ляля, Леля, Вія, Мелоді, Кая, Лукерія, Грета, Кармен, Вєста.

Чоловічу половину населення поповнили:  Азарій, Марсель, Златозар, Сварг, Кипріан, Закарія, Лео, Томас, Самійло, Тадей, Леонард, Соломон, Радомір, Дарко, Северин, Рувин, Кипріан, Оскар, Єремія, Фараон, Михва.

Зазначається, що після досягнення 16 років Фараон або Ляля зможуть поміняти ім’я на свій розсуд.