Експерти радять відмовитися від цукру

Чимало лікарів і дієтологів радять якомога менше вживати цукор. Хвилюватися немає причин, оскільки цукор – це натуральний компонент, який є в багатьох фруктах. Енергію можна завжди знайти в інших продуктах харчування. 24 назвав низку переконливих причин для того, аби виключити цей елемент зі свого раціону.

Більше сили. За повної відмови від додаткового цукру, тобто цукру як окремого інгредієнта, оптимізується витрата енергії.

Цукор різко піднімає в крові рівень інсуліну, який робить людину енергійнішою, але після цього настає не менш різкий занепад сил. При відсутності такого стресу організм навчиться правильно розподіляти витрати енергії та підвищиться витривалість.

Менша вага. Цукор не лише дуже калорійний, але і містить багато шкідливих жирів та вуглеводів. Відмовившись від подібних страв, можна нормалізувати свою вагу й досягти бажаних форм.

Покращиться травлення. Повна відмова від цукру значно полегшить роботу травної системи загалом, оскільки цукор – це важкі продукти для шлунку. Після відмови кишечник очиститься і їжа засвоюватиметься легше.

Краща шкіра. Надмірна любов до солодощів – це неодмінно висипання на шкірі та почервоніння, оскільки, знову таки, через цукор відбуваються збої в системі травлення і воно, в свою чергу, відбиватиметься на обличчі.

Найкраща профілактика захворювань шкіри – це повна або часткова відмова від цукру.

Читайте: Підсолодити життя українцям не вдасться: ціни на цукор зростуть на 40%

БЕЗ КОМЕНТАРІВ