У партії хочуть, щоби депутати одразу працювали як злагоджена команда

У партії «Слуга народу» аносували проведення освітнього інтенсиву для обраних від цієї партії народних депутатів України. Програма отримала назву «Курс молодого депутата». Про це повідомляє прес-служба партії у Facebook.

«Тижневий експрес-курс, підготовлений кращими українськими фахівцями, стане першим у серії навчальних програм для членів фракції, яка буде реалізовуватися упродовж всього терміну роботи Верховної Ради 9-го скликання», – йдеться у повідомленні партії.

«Мета освітнього інтенсиву – дати народним обранцям відповідний набір навичок і компетенцій, який дозволить втілити їхні ініціативи на практиці», – зазначаютьу партії.

У Слузі народу хочуть, щоб новообрані депутати отримали необхідний рівень знань про сучасний стан, проблеми і перспективи різних галузей економіки і соціального життя країни; отримали глибоке розуміння бюджетного процесу і процесу прийняття державних рішень; навчилися будувати політичні стратегії перетворень, створювати законопроєкти; засвоїли принципи і техніки обговорення законодавчих ініціатив із зацікавленими сторонами.

У партії розраховують на те, що фракція Слуги народу за підсумками першого інтенсиву стане працювати як злагоджена команда і буквально з першого дня роботи Верховної Ради нового скликання запропонує для ухвалення пакети законопроєктів, яких чекають її виборці й увесь український народ.

Нагадаємо, на мажоритарних округах під час парламентських виборів перемогли шестеро членів партії «Слуга народу», які не мають вищої освіти.