КПП
У зоні АТО відкриють новий КПП «Троїцьке»

На лінії розмежування в зоні проведення АТО на Донбасі у п’ятницю, 28 серпня, буде відкрито новий контрольно-пропускний пункт «Троїцьке». Про це заявив перший заступник голови Державної прикордонної служби України Василь Серватюк, передає НБН.

«На сьогодні в повному обсязі функціонують два КПП: це «Зайцеве», який деякий час був на реконструкції та кілька днів тому знову почав працювати в повному обсязі, і «Бугас». А 28-го (серпн, – ред.) буде новий КПП, на цьому ж напрямку. Це «Троїцьке», яке на донецькому напрямку», – заявив Серватюк.

За його словами, крім цього, функціонує пункт «Гнутове» на маріупольському напрямку. «Це найбільш нестабільний на сьогодні. Практично сам КПП розташований на лінії зіткнення, там буквально півтора кілометра від лінії зіткнення, тому він найстабільніший і небезпечний, і дуже часто зупиняється там пропуск», – зазначив він. Також Серватюк додав, що найскладніша ситуація спостерігається в Луганській області, де фактично немає жодного КПП.

Нагадаємо, 23 серпня, о 06:00 почався пропуск через оновлений контрольно-пропускний пункт в’їзду/виїзду до/з зони АТО «Зайцеве» в напрямку Артемівська (Донецька область).

Як повідомляв Інформаційний Акцент, СБУ запустила онлайн-сервіс для оформлення перепусток через лінію зіткнення. Натомість згодом стало зрозуміло, що система не виконує своїх функцій. Зокрема, було дозволено перетин лінії розмежування вигаданому персонажу – Джеку Ніколсону Джуніору. Під час оформлення цієї заяви до анкети не були прикріплені навіть необхідні документи, наприклад, копія паспорта, однак це не завадило системі дозволити такій особі в’їзд на окуповані території.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ