Літаки отримають українську ліцензію і виконуватимуть як внутрішні, так і міжнародні перельоти

Турецький лоукостер компанії Lufthansa підтвердив намір відкрити дочірню компанію в Україні. Тож Pegasus Airlines найближчим часом почне літати в аеропорт «Бориспіль», передає Народна правда.

За словами одного з директорів авіакомпанії Емре Пекесена, необхідні переговори з Мінінфраструктури вже проведено. В разі підписання відповідних документів більшу частку новоствореного підприємства матимуть українські інвестори, а літаки отримають українську ліцензію і виконуватимуть як внутрішні, так і міжнародні перельоти.

«Україна є ринком, який недостатньо обслуговується. Тільки один авіаперевізник дуже активний – МАУ. Це крупна цікава країна з великою кількістю населення. Ми спостерігаємо за нею, хоч це і не означає, що ми точно відкриємо нову базу», – зазначив Пекесен.

Нагадаємо, вперше інформація про можливий прихід Pegasus Airlines в Україну з’явилася ще в кінці січня. Тоді міністр Володимир Омелян заявив, що Мінінфраструктури працює з турецької авіакомпанією, яка хоче відкрити свою «дочку» в Україні для виконання внутрішніх рейсів.

Зараз Pegasus Airlines здійснює рейси в Україну за турецькою ліцензією. Її літаки щодня відправляються зі Стамбула до Львова, Запоріжжя та Харкова, а з Анкари – до Києва і Одеси.