Користувачі обвалили рейтинг ФІФА у Facebook до 1,1 бала з 5 можливих

Міжнародна федерація футболу ховається від народного обурення – з офіційної сторінки FIFA у Facebook внаслідок акції #GloryToUkraine зникла можливість залишати відгук і вказувати рейтинг. Про це пишуть Українські новини

Станом на 15:25 10 липня можливість залишати відгук і рейтинг зникла не тільки на офіційній сторінці FIFA, але і на сторінці FIFA World Cup, присвяченій Чемпіонату світу з футболу в Росії.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 7 липня футболісти Оґнен Вукоєвич та Домаґой Віда присвятили Україні перемогу своєї збірної над Росією, записавши відеозвернення зі словами «Слава Україні!».

Дисциплінарний комітет ФІФА виніс попередження Віді, оскільки побачив у його зверненні політичний підтекст.

9 липня стало відомо, Оґнена Вукоєвича звільнили з посади помічника тренера збірної Хорватії та відрахували його зі складу делегації на Чемпіонаті світу-2018 через його відеозвернення з вигуком «Слава Україні!». Крім того, футболіст змушений буде заплатити 15 тисяч швейцарських франків штрафу.

Після інциденту обурені українці обвалили рейтинг ФІФА у Facebook до 1,1 бала з 5 можливих.

Після того, як користувачі втратили можливість залишати відгук до групи, вони продовжили акцію в коментарях до постів, які публікує ФІФА у Facebook. У відгуках можна побачити не тільки фразу «Слава Україні!» або Glory To Ukraine, але і аргументовану позицію користувачів, які пояснюють, що це – патріотичний вислів , такий самий як «Хай живе Франція», «Хай живе Королева», «Нехай Польща буде Польщею» тощо.

Водночас учасники флешмобу отримують від Facebook повідомлення щодо перевірки їхніх акаунтів через «підозрілу активність». Вони припускають, що росіяни поскаржилися на них в адміністрацію соцмережі.

Опачкі. Фейсбук попередив мене у тому, що мій акаунт проявляє аномальну активність і пропонує видалити останні дописи…

Gepostet von Oleksiy Pyliov am Dienstag, 10. Juli 2018