Співачки опублікували списки концертів у Росії зі своєю участю

Українські співачки Ані Лорак і Таїсія Повалій похизувались в Інстаграмі тим, що взяли участь практично у всіх можливих великих новорічних програмах на російському телебаченні. 

І Лорак, і Повалій опублікували список концертів зі своєю участю.

Як відомо, ці співачки ніколи не приховували своєї дружби з Росією. Так, Повалій, буквально за кілька місяців після анексії українського Криму, приїхала в Ялту співати на святкуванні Дня Росії. А її продюсер та чоловік Ігор Ліхута заявив тоді, що не бачить в цьому нічого поганого: «Ми не воюємо, у нас немає слова «війна», у нас є певні проблеми, на певній території. Ми – артисти, нас запрошують на фестиваль. У нас в країні, на жаль, нічого не проходить. Ми вирішили прийняти запрошення. Таїсія – артистка, вона повинна співати для людей».

Що стосується Ані Лорак, то українське суспільство вже давно оголосило їй бойкот. У Мережі створили чимало фотожаб через те, що виконавиця періодчино отримує премії від російських телеканалів.

Нагадаємо, 1 грудня 2013 року, коли на Майдані розігнали студентів, Лорак отримувала в Кремлі «Золотий грамофон», а 25 лютого, коли ховали убитих на Грушевського, вона співала на весіллі сина колишнього спікера Верховної Ради Володимира Литвина.