З квітня 2018 року авіаперевізник додасть третій літак Airbus A320 на свою базу в аеропорту «Київ» (Жуляни)

Бюджетна авіакомпанія Wizz Air анонсувала збільшення операційної діяльності в Україні з наступного року та заявила про відкриття нових рейсів. Про це повідомив головний корпоративний директор компанії Оуен Джонс, передає Економічна правда.

Зокрема, лоукостер додасть третій літак Airbus A320 на свою київську базу в аеропорту «Київ» (Жуляни) з квітня 2018 року. Крім того, навесні наступного року Wizz запустить два нових маршрути з Києва до Лісабона і Таллінна, а також збільшить частоту рейсів на найпопулярніших напрямках – заплановані 11 додаткових рейсів на тиждень в рамках літнього розкладу польотів з Києва.

Рейси до Лісабона і Таллінна виконуватимуться тричі на тиждень. Ціна квитків на португальському напрямку становитиме від 1149 грн, на естонському – від 719 грн. Рейси стартують 19 квітня 2018 року.

Кількість польотів з Києва до Мюнхена збільшиться з 5 до 7 рейсів на тиждень; в Дортмунд – з 4 до 5; в Братиславу – з 4 до 5. Також збільшиться кількість рейсів в Кельн (з 3 до 5), Копенгаґен (з 3 до 4), кіпрську Ларнаку (з 2 до 4) і Ганновер (з 2 до 4).

Плани компанії розширити операційну діяльність авіаперевізника в Україні призведуть до додаткових інвестицій в київську базу компанії в розмірі майже 300 млн доларів, а також до зростання кількості посадкових місць на понад 1,5 млн (+97% в порівнянні з попереднім роком).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ