Нові тарифи діють на політ в один бік з урахуванням податків і обов’язкових зборів для подорожей до 30 листопада 2017 року за наявності місць

Компанія Wizz Air запропонувала нові спеціальні тарифи від 15 до 35 євро для пасажирів, яких зачепила ситуація зі скасуванням всіх рейсів найбільшої бюджетної авіакомпанії Європи Ryanair з України, передає Українська правда.

Пасажири, що мають квитки на скасовані рейси Ryanair між Києвом і Лондоном або Ейндховеном, а також Львовом та Берліном або Вроцлавом, можуть забронювати рейси Wizz Air через його сайт або колл-центр авіакомпанії. Під час подорожі їм потрібно буде мати із собою оригінальне бронювання.

Зазначені тарифи діють на політ в один бік з урахуванням податків і обов’язкових зборів для подорожей до 30 листопада 2017 року за наявності місць.

Кількість квитків обмежена місткістю літака. Перебронювання має бути здійснено до 17 липня.

Wizz Air, the leading low-cost carrier in Ukraine, launches rescue fares for stranded Ryanair passengers on Ukraine…

Posted by wizzair.com on Monday, July 10, 2017

Нагадаємо, 10 липня компанія Ryanair оголосила про скасування свого запланованого виходу на ринок України після того, як аеропорт «Бориспіль» порушив угоду, що її досягнули в березні цього року в Мінінфраструктури з посадовими особами летовища та його нинішнім гендиректором Рябікіним.

Комерційний директор Ryanair Девід О’Брайен заявив, що аеропорт Києва продемонстрував, що Україна ще «не є достатньо зрілим або надійним місцем для інвестицій потужного авіафлоту Ryanair».

За його словами, «Бориспіль» вибрав захист авіакомпаній з високими тарифами, включаючи «Міжнародні авіалінії України», і позбавляє українських споживачів і відвідувачів країни доступу до низьких тарифів в Європі та широкої мережі маршрутів.

Компанія в повідомленні запропонувала всім клієнтам, які вже купили квитки на оголошені рейси з/до України, зв’язатися з нею поштою для повернення сплачених коштів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ