«Луганськтепловоз» зупиняє роботу
«Луганськтепловоз» зупиняє роботу

ПАТ «Луганськтепловоз», одне з ключових підприємств Луганська, яке припиняло роботу лише одного разу – у 1942 році під час окупації військ Третього рейху – наразі зупиняє виробництво. Також на підприємстві заплановані масові скорочення працівників.

Про це повідомив голова громадської організації Громадська ініціатива «Права справа» Дмитро  Снегірьов, передає Укрінформ.

«ПАТ «Луганськтепловоз», яке сьогодні входить до російського «Трансмашхолдингу», зупиняє роботу через відсутність замовлень на 2016 рік. Станом на 1 січня 2016 року на підприємстві працювало 2800 робітників, але у зв’язку з відсутністю замовлень керівництво заводу планує провести масові скорочення штату й залишити на підприємстві лише 350 робітників з числа персоналу», – заявив він.

Снегірьов наголосив, що «Луганськтепловоз» у лютому 2015 року через проблеми з поставками двигунів і комплектів змушений був припинити роботу основних цехів і скорочувати працівників, а в жовтні 2015 року керівництво підприємства заявило про другу хвилю скорочення. Тоді протягом місяця скоротили третину працівників заводу.

ПАТ «Луганськтепловоз» – підприємство машинобудівної промисловості, що виробляє магістральні тепловози, дизельні поїзди та електропоїзди. Луганського паровозобудівний завод був заснований 3 травня 1896 року німецьким промисловцем Густавом Гартманом. Основні замовники продукції – «Укрзалізниця» та «Російські залізниці».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ