Президент Білорусі прагне рівних умов з РФ

Президент Білорусі Алєксандр Лукашенко заявив, що підтримує ідею союзу з Росією, але за певних умов. Зокрема, основним принципом відповідного проекту є створення рівних умов. Про це інформує БЕЛТА.

«Білорусь зберігає абсолютну відданість ідеї союзного будівництва. Хочу, щоби це передусім почули наші прихильники і опоненти в Російській Федерації. При цьому основний принцип даного проекту – рівні умови для наших співгромадян і суб’єктів господарювання. На інших принципах союз неможливий. І принцип рівних умов має неухильно дотримуватися. Постулат суверенітету також залишається для Білорусі непорушним», – сказав Лукашенко.

За його словами, російське керівництво виступило з ініціативою перегляду підходів до інтеграції.

«Ми до цього готові. На рівні урядів створені групи для підготовки пропозицій щодо подальшого розвитку об’єднавчих процесів в рамках двійки. Нам потрібно ще раз проаналізувати, де є невикористані ресурси, які можна задіяти», – додав президент Білорусі.

Лукашенко також наголосив, що у Білорусі виникають непорозуміння з РФ виключно в економічній сфері, мовляв, інших проблем немає.