За словами президента Білорусі, декрет №3 не скасовуватимуть

Громадяни Білорусі, які офіційно ніде не працюють, зможуть ще впродовж року не сплачувати «податок на дармоїдство», запроваджений новим законом. Про це заявив президент Алєксандр Лукашенко, передає БЕЛТА.

Водночас, за його словами, відповідний декрет «Про попередження соціального утриманства» не скасовуватимуть.

«Впродовж березня, якщо потрібно, нам треба підкоригувати цей декрет. Але декрет скасовуватися не буде», – заявив білоруський лідер, додавши, що до декрету внесуть поправки.

Також Лукашенко наказав до 1 квітня скласти списки тих, хто зобов’язаний платити податок відповідно та так званого декрету № 3.

Нагадаємо, у Білорусі пройшли кілька акцій протесту проти «податку на дармоїдство». 5 березня у Бресті в акції взяли участь близько тисячі осіб. Учасники маршу під гаслом «Ми не дармоїди» провели мітинг біля будівлі Брестського міськвиконкому, а потім пройшли центральними вулицями міста. Організатори закликали знову виходити на вулиці з протестом.

Лукашенко 2015 року підписав декрет про обов’язковий збір у близько 360 білоруських рублів з тих, хто менше шести місяців на рік працював на офіційному робочому місці.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ