Білоруський президент назвав господаря Кремля «рідним братом»

Президент Білорусі Алєксандр Лукашенко заявив про «блискучі стосунки» із Владіміром Путіним та уточнив, що для спілкування з господарем Кремля йому не потрібні жодні посередники. Про це він заявив на зустрічі з послом Вірменії з нагоди завершення його дипломатичної місії в Білорусі, передає БЕЛТА.

«Ненавиджу посередників. Тому що вони навколо Білорусі усі, скільки я президентом, стільки і ходять – то миротворці, то посередники, то з Євросоюзом, то ще з кимось. Так ми без посередників розберемося з Євросоюзом, з іншими державами і так далі. Сьогодні вже про Росію говорять, що посередники там потрібні між Путіним і Лукашенком. Так заспокойтеся – у нас з Владіміром Влідіміровічем Путіним блискучі стосунки. Блискучі!» – наголосив хитрий Лука.

«Якщо є якісь проблеми, ми їх розв’яжемо. Без посередників ми вирішимо удвох, і нам не потрібне жодне посередництво. Ми – рідні брати, нам ділити нічого. Я йому якось публічно сказав – може бути, ще буде час, коли доведеться спиною до спини стати і відстрілюватися, ну, як військові люди говорять», – додав Лукашенко.

Нагадаємо, 26 січня під час зустрічі з білоруськими вченими Лукашенко сказав, що народу країни необхідно об’єднатися, щоби захистити свій суверенітет і територію від ворогів, очевидно маючи на увазі РФ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ