Генпрокурор просить «поважати» Кулика у зв’язку з конфіскацією 1,5 млрд. доларів «общака» регіоналів

Скандальний військовий прокурор сил АТО Костянтин Кулик, якого звинувачують у незаконному збагаченні, схоже, отримав індульгенцію у Генпрокурора Юрія Луценка, пише Українська правда.

Голова ГПУ вважає Кулика «ефективним працівником», зважаючи на  успішну конфіскацію 1,5 млрд. доларів оточення екс-президента Віктора Януковича.

«Так, я знаю, що НАБУ звинувачує його в незаконному збагаченні. Так, знаю, що зараз відбувається суд. Якщо він встановить його провину, то він буде звільнений з органів прокуратури і понесе покарання», –  сказав Луценко.

«Хочу процитувати китайського класика: Не важливо, якого кольору кішка, якщо вона приносить здобич. Якщо кішка не вчинила ніяких злочинів, а це встановить лише суд, то її масть, колір, довжина шерсті мене не обходять. Сьогодні цей кіт приніс дуже серйозну здобич, прошу його за це поважати», –  додав Генпрокурор.

Як відомо, НАБУ та САП звинувачують військового прокурора сил Антитерористичної операції Костянтина Кулика у тому, що його видатки перевищують доходи, і він приховує нові коштовні придбання. У свою чергу, Луценко не хоче звільняти Кулика з посади, оскільки вважає його важливим для розслідування справи олігарха-втікача Сергія Курченка.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ