Звернення Шокіна у Вищий адмінсуд щодо поновлення на посаді з Луценком, за його словами, не погоджували

Генеральний прокурор Юрій Луценко назвав «викликом усього життя» призначення на головну посаду в ГПУ і заявив, що має намір обіймати її впродовж тривалого часу. Про це він заявив на брифінгу 31 березня, передає Інтерфакс-Україна.

Луценко також уточнив, що не претендує на якусь іншу політичну посаду та планує довести до завершення розпочату роботу в прокуратурі.

«Всім, мабуть, зрозуміло, що я – точно не кандидатура в прем’єр-міністри, чи що там у нас ще вільне – на будь-які посади», – сказав він.

Голова ГПУ також додав, що звернення колишнього Генерального прокурора Віктора Шокіна у Вищий адміністративний суд щодо поновлення на посаді з ним не погоджували.

Водночас, коментуючи намір Шокіна повернути собі, Луценко сказав: «Ми живемо у вільній країні. Тому кожна людина, особливо та, хто має багато часу на пенсії, може звертатися в суд».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, позовну заяву щодо звільнення Віктора Шокіна зареєстрували у Вищому адміністративному суді. Відповідачами є президент Петро Порошенко і Верховна Рада. Склад суду вже сформовано, тож, незабаром призначать дату попереднього засідання.

Експерти припускають, що у разі повернення Шокіна в крісло Генпрокурора України, Луценко може піти на підвищення – зокрема, обійняти посду прем’єр-міністра.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ