А.Яценюк
Луценко не бачить альтернативи Яценюку

Росія може скористатись протистоянням влади та олігархічних кланів для дестабілізації України, але навіть у такій ситуації змінювати прем’єра поки не планують. Про це заявив лідер фракції «Блоку Петра Порошенка» в парламенті Юрій Луценко в ефірі радіо «Вєсті», передає прес-служба БПП.

За його словами, Росія мала кілька сценаріїв захоплення України, але тепер сподівається на «внутрішній бунт». «Сьогодні олігархічний спротив політиці Президента і парламентської більшості достатньо великий. Розпуск парламенту – їхня мрія, бо в час міжвладдя вони хочуть відновити свій тотальний вплив на парламент, який вони мали всі попередні скликання», – заявив Луценко.

«Так, олігархи мають у Раді безліч ораторів, безліч спікерів, проте, не мають більшості». Луценко вважає, що має відбутись «уточнення мети» в межах коаліції, бо принцип квотного розподілу міністерств не працює: «Шлях «дати кожному по міністру» – це неефективний шлях. Цим шляхом можна пробувати йти, ним пробує йти прем’єр-міністр – але це не спрацьовує».

За його словами, прем’єр і уряд мають прозвітувати перед коаліцією і пояснити, як вони бачать мету й етапи проведення реформ: «І зробити день уряду, на якому проголосувати вотум довіри нинішньому або новому запропонованому прем’єром уряду. Підкреслюю, всьому уряду – висмикувати по одному міністру немає ніякого сенсу».

Проте заміни прем’єрові Яценюку лідер «БПП» не бачить. «За всієї критики та малоефективності уряду я особисто вважаю, що зараз альтернативи прем’єр-міністру Яценюку немає. Людина, яка готувалася до цієї зими, має цю зиму пережити – і економічно, і політично», – заявив Луценко.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в ЗМІ з’явилась інформація, що Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк вже отримав від Адміністрації Президента пропозицію залишити свою посаду через неготовність до опалювального сезону 2015-2016 рр. та інші критичні явища в економіці. Натомість йому пропонують очолити Національний банк України.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ