У НАБУ різко відповіли Луценку щодо прослуховування

Національне антикорупційне бюро України незаконно прослуховувало понад 140 державних службовців. Про це заявив Генеральний прокурор Юрій Луценко, пише Espreso.

«У мене є юридичні докази того, що НАБУ, отримавши дозвіл на прослуховування 18 осіб, здійснювало прослуховування більше 140. Це люди з охорони президента України та інші чиновники з різних гілок влади», – стверджує Луценко.

За його словами, він доповів про цю ситуацію чолі НАБУ Артему Ситнику, а перші результати з цієї справи очікуються вже через кілька місяців.

Водночас у НАБУ відповіли, що інформація, озвучена Генпрокурором, не відповідає дійсності.

«Важко зрозуміти причини, за якими Юрій Луценко свідомо вводить в оману громадськість. Не виключаємо, що подібні заяви мають на меті заблокувати створення незалежного Антикорупційного суду і дискредитувати Національне антикорупційне бюро в очах громадськості та іноземних партнерів», – зазначили  у відомстві.

Також у Бюро нагадали Луценку, що НАБУ не має повноважень для здійснення автономного прослуховування і з цією метою користується засобами Служби безпеки України.

«Генеральний прокурор мав би знати, що поставити на прослушку один номер на підставі судової постанови про дозвіл на прослуховування іншого технічно неможливо. Впевнені, Служба безпеки України охоче роз’яснить панові Луценку особливості законодавства, про які він, очевидно, необізнаний», – додали у Ситника.

Читайте: Ці гроші відпрацьовую – Луценко про збільшення зарплати

БЕЗ КОМЕНТАРІВ