За рік збитковість підприємства зросла в 65 разів

Липецька фабрика Roshen за 2017 збільшила збиток в 65 разів. Про це повідомили в прес-службі корпорації, передає Liga.net.

«За підсумками 2017 чистий збиток ліпецького активу Roshen, законсервованого з 2017 року, склав 311,7 млн ​​руб, збільшившись майже в 65 разів у порівнянні з 2016-м (4,8 млн рублів)», – заявили в компанії.

Збитки пояснюють ся тим, що заводу немає виробництва, а, отже, і доходів. При цьому витрати на оплату праці для працівників, які залишилися, виплати допомоги через скорочення персоналу, витрати на електроенергію, податок на землю залишилися.

Нагадаємо, раніше гендиректор корпорації Roshen В’ячеслав Москалевський заявив, що Липецька кондитерська фабрика в Росії наразі нічого не коштує, однак менш ніж за 200 мільйонів доларів він би її не продав.

Як відомо, на початку 2017 року українська корпорація Roshen ухвалила рішення зупинити виробничу діяльність Липецької кондитерської фабрики. Повідомлялось, що з 1 квітня 2017 року фабрика припинить випуск продукуії, а всі співробітники будть звільнені.

У грудні 2016 року російський суд наклав арешт на 14 об’єктів нерухомості, зокрема, на склад готової продукції, 4 цехи, будівлю підсобного корпусу і 7 земельних ділянок загальною площею понад 700 тис. кв. м в рамках кримінального провадження про нібито розкрадання з бюджету Росії 180 млн рублів за рахунок нібито незаконного відшкодування ПДВ.