Супутникове та аналогове ефірне телебачення дивляться відповідно 31% і 30% громадян України

Найбільш поширеним в Україні є кабельне та аналогове ефірне телебачення – ним користуються відповідно 31% і 30% українців. Про це свідчать дані опитування Research & Branding Group.

Далі йдуть супутникове телебачення (22%) і цифрове ефірне телебачення DVB-T2. Різними видами Інтернет-телебачення в цілому користуються лише 3% українців. І тільки 3% опитаних не дивляться телевізор взагалі, ще 3% не змогли відповісти на запитання.

Перевага того або іншого виду прийому телесигналу залежить від регіону проживання. Так, кабельне телебачення більшою мірою поширене на Сході України. Аналогове ефірне телебачення в східних областях має меншу аудиторію, ніж в інших регіонах. Супутниковому телебаченню віддають перевагу по 30% мешканців Заходу і Півдня країни, 19% жителів Центру і 11% жителів Сходу. Цифрове ефірне телебачення DVB-T2 найбільш поширене в центральному регіоні.

Перевага того або іншого виду прийому телесигналу в значній мірі визначається типом населеного пункту. Так, кабельне телебачення поширене в містах, але практично відсутнє у селах. У сільській місцевості найбільш популярним є аналогове ефірне телебачення. Також в селах найбільше користувачів супутникового телебачення. Цифрове ефірне телебачення DVB-T2 приблизно однаково поширене у всіх типах населених пунктів України.

Дослідження проводилося компанією R&B в період з 1-10 лютого 2017 року серед 1800 осіб по всій території України за винятком Криму та ОРДЛО.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ