Найчастіше готовність особисто скористатися безвізовим режимом для в’їзду в країни ЄС висловлювали представники молоді у віці до 30 років

Дві третини українців (64%) позитивно оцінюють отримання Україною безвізового режиму з Європейським Союзом, 5% – негативно, третині наших співвітчизників (31%) байдуже це питання. Про це свідчать дані компанії Research & Branding Group, передає Дзеркало тижня.

Рівень позитивного ставлення до того, що українці отримали можливість вільно в’їжджати в країни Євросоюзу, досить нерівномірно проявляється у різних груп населення країни:

  • серед осіб працездатного віку (18-60 років) рівень тих, хто позитивно оцінює запровадження «безвізу» для українців вищий, ніж серед осіб пенсійного віку;
  • зростання рівня позитивних оцінок рішення щодо безвізового режиму зростає залежно від рівня освіти українців та їхнього матеріального забезпечення;
  • найчастіше позитивне ставлення до рішення про «безвіз» зустрічається серед жителів західних та центральних регіонів України, а рідше за все – серед жителів Півдня та Сходу.

Скористатися безвізовим режимом з Європейським Союзом, який набрав чинності з 11 червня, мають намір 37% українців, 49% – поки не планують цього робити.

Найчастіше готовність особисто скористатися «безвізом» для в’їзду в країни Євросоюзу висловлювали представники молоді у віці до 30 років (63% проти середньо вибіркових 37%); особи з вищою освітою (53%); ті, кому грошей вистачає на продукти та одяг (53%), а також на товари тривалого користування (69%); мешканці Західної України (50%).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ