Жоден житель Москви не вимовив слово «війна», хоча вони й бажали миру Україні

Російський журналіст Алєксандр Сотник вийшов на вулиці Москви, щоби дізнатися, що мешканці російської столиці хочуть побажати Україні в день її 26-ї незалежності, повідомляє Народна Правда.

У цілому, тон привітань москвичів був доброзичливим та дещо поблажливим. Також можна зробити висновок, що росіяни не дуже обізнані щодо справжньої ситуації на території нашої держави. І хоча Алєксандр Сотник зробив висновок, що пропаганда в головах росіян ще присутня, але вже не є такою катастрофічною, все ж таки москвичі жодного разу не згадали про війну, яку розв’язала Росія проти України, хоча і бажали миру та процвітання нашій державі.

Лише один з жителів російської столиці сказав, що треба «вибачитися перед братами», і наголосив, що лише українці можуть врятувати росіян: «Тльки вони можуть нас врятувати. Якщо вони почнуть хорошо жити, принаймні нормально… а не з нашою цією злочинною, фашистською системою… і тоді ми самі змінимося… ФСБ плюс РПЦ – це не просто SOS, це «Крик» Мунка… У мене єдина надія, що Україна почне хороше жити».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ