За даними Капліна, станом на 9 листопада Олег Ляшко не звертався за виграшем у жоден з офісів «Української Національної Лотереї»

Глава Радикальної партії України Олег Ляшко збрехав, що вигравав в лотерею. Про це заявив депутат Сергій Каплін на своїй сторінці в Facebook.

Він оприлюднив відповідь на запит до «Національної лотереї».

«Станом на 9 листопада Олег Ляшко не звертався за виграшем у жоден з офісів Української Національної Лотереї. При цьому задекларував потрійну удачу у вигляді півмільйона гривень в повідомленні про суттєві зміни в майновому стані, зміни внесені ще 24 жовтня. Звідки ж гроші, які головний радикал називає виграшем?», – написав Каплін.

При цьому парламентарій нагадав, що перевіряти «азартну угоду» Ляшка в НАЗК вирішили лише в наступному році, «щоб радикальний везунчик встиг заховати всі кінці у воду».

«В зв’язку з відповіддю Української Національної Лотереї повторно звернувся до Нацагентства з питань запобігання корупції, аби там негайно, враховуючи факти, взялися перевіряти декларацію Ляшка, а також повідомив про нові факти для розслідування незаконного збагачення лідера РПЛ, яке проводить НАБУ», – написав нардеп.

ЛЯШКО НЕ ВИГРАВАВ В ЛОТЕРЕЮ, А ЗБРЕХАВ – ВІДПОВІДЬ НАЦЛОТЕРЕЇСтаном на 9 листопада Олег Ляшко не звертався за виграшем…

Gepostet von Сергій Каплін am Dienstag, 21. November 2017

Як повідомляв Інформаційний Акцент, лідер Радикальної партії Олег Ляшко подав до Єдиного держреєстру декларацій дані про суттєві зміни у майновому стані. Зокрема, він зазначив три виграші на різні суми: 283 тис. 560 грн, 134 тис. грн і 153 тис. 485 грн. Загальна сума виграшу лідера «радикалів» склала 571 тис. 45 грн.

Пізніше Ляшко розповів, що виграв понад півмільйона гривень не у лотереї, а завдяки ставкам на футбольні матчі Ліги чемпіонів.