Олег Ляшко
Олег Ляшко

Ляшко побачив, що передчасно побіг в опозицію, бо зараз незрозуміло, коли будуть дострокові парламентські вибори. Тому він змінив стратегію і намагається повернутися до коаліції, щоби відновити свої позиції та вплив. Про це виданню Інформаційний Акцент розповів політолог, керівник центру «Третій сектор» Андрій Золотарьов.

За словами експерта, лідер «радикалів» зрозумів, що бути в опозиції не так вигідно, як в коаліції.

«Партія Ляшка, як і інші партії, які зараз у Верховній Раді, є проектом, інструментом заробляння грошей. Коли перебуваєш в опозиції, то досить суттєво обмежуються можливості і вплив, і це не сприяє зароблянню. Тепер ще почалися великі проблеми в одного із спонсорів партії Сергія Рибалки. Тому Ляшко вирішив стати ближчим до влади», – зауважив експерт.

Золотарьов додав, що «радикали» все таки можуть повернутися в коаліцію, проте, як і минулого разу продовжать критикувати уряд.

«Це вже модель поведінки, завжди всіх критикувати. Ця поведінка є дуже зручною, особливо, якщо немає таких можливостей, як в «БПП» і «Народного Фронту», то вигідно перебувати в коаліції і водночас вести опозиційну риторику», – пояснив він.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ