1431703509_bigБоровик заявив, що команда Саакашвілі прагнутиме увійти до Кабміну
Боровик заявив, що команда Саакашвілі прагнутиме увійти до Кабміну

Хтось із команди Міхеїла Саакашвілі у 2016 році може увійти до складу Кабміну, щоби здобути важелі впливу для здійснення реформ. Про це заявив виконувач обов’язків голови Одеської облдержадміністрації Саша Боровик, повідомляє Укрінформ.

«Думаю, що нас чекає рік політичної боротьби. Хтось із нашої команди, судячи з усього, прагнутиме увійти до Кабміну, щоби друга частина команди залишалась в Одесі. І з’явились важелі (для реалізації, – ред.) змін, які потрібно провести як в Одеській області, так і у всій країні. Багато цих змін у такій централізованій державі як Україна неможливо провести без важелів впливу у Києві», – зазначив Боровик, якого днями призначили на посаду в. о. заступника голови ОДА.

Він припустив, що «на це піде дуже багато енергії, і це, найімовірніше, буде на шкоду області. В тому сенсі, що це відволікає».

Відповідаючи на запитання, чому пробуксовують реформи, Боровик пов’язав це з відсутністю «політичної волі на центральному рівні».

В.о. заступника голови ОДА також зауважив, що в межах реформування структур державного управління назріла потреба змінити оплату фахівців, взятих на роботу на основі конкурсного відбору. «Чи може суспільство очікувати від чиновників результативної роботи, якщо їм платять менше від того, на що можна прожити?», – риторично запитав Боровик.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 14 січня Президент України Петро Порошенко заявив, що голова Одеської обласної держадміністрації Міхеїл Саакашвілі повністю виправдав його очікування. Президент заявив, що жодного дня не жалкував про його призачення на посаду.

Читайте: «Радикал» Лозовий опублікував рахунок з «антикорупційної» вечері Саакашвілі

БЕЗ КОМЕНТАРІВ