Нардеп переконаний: нерідко люди обирають когось у ВРУ за гречку або красиву рекламу

Треба навчитися виштовхувати у політику і вибирати принципових людей, оскільки допоки люди обирають різний непотріб, цей непотріб керуватиме країною. Про це заявив нардеп Єгор Соболєв в ефірі програми Vox populi.

На переконання Соболєва, саме від народних обранців залежить, скільки із їхніх шести колег, щодо яких ГПУ скерувала подання, опиняться у суді. А ще – від суспільства, оскільки якщо «люди наступного тижня прийдуть під стіни ВРУ та нагадають депутатам, що їх обирали не для того, щоб вони відстоювали інтереси один одного, а саме інтереси громадян України»: «Тоді, я впевнений, 226 голосів буде».

«Це вже не перший спротив і кругова порука, яку ми долаємо у цьому парламенті», – зауважив депутат, нагадавши про зняття депутатської недоторканності із Вадима Новинського та Сергія Клюєва.

За його словами, найбільшою трагедію є те, що таких, як Добкіна, Клюєва, Розенблата, Довгого, яких сьогодні підозрюють антикорупційні органи, до парламенту обрали люди.

«І це найстрашніше знання, яке нам усім треба усвідомити. Хтось – за гречку, хтось не подумав, передивився політичної реклами. Одних викинемо, отримаємо інших. Дві революції так закінчилися. Тому це не таке просте завдання. Треба притягати їх до відповідальності, треба знімати із них недоторканність, і ми з вами маємо цього домогтися наступного тижня, і це буде руйнувати кругову поруку», – наголосив парламентар.

На його думку,  «поки люди обирають різний непотріб, цей непотріб керуватиме країною».

«І будемо чесними, у нас, українців, управління нашою державою жодного разу по-хорошому не виходило. Ми можемо апелювати, що в часи Київської Русі ми були успішною європейською державою, але після цього нам нема чим похвалитися як державникам».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ