Наразі заборона продавати алкоголь вночі має рекомендаційний характер

Попри заборону Київради столичні крамниці як у центрі, так і в спальних районах продають алкогольні напої у нічний час, пише Сегодня.

Зокрема, купити спиртне можна у супермаркетах на вулиці Булгакова, проспекті Григоренка, вулиці Басейній. Щоправда, керівництво останнього запевняє, що алкоголь у магазинах їхньої мережі після 23:00 не реалізується, оскільки вони дотримуються чинної заборони Київради. А от у супермаркеті на вулиці Симиренка журналістам видання відмовили у продажу вина і попросили прийти вдень.

За словами депутата Київради Владислава Михайленка, заборона продавати алкоголь вночі має  рекомендаційний характер. Крім того, санкцій за її недотримання немає. Таким чином, рішення про продаж алкоголю вночі ухвалює менеджмент торгових точок.

Київрада має намір домагатися того, щоби заборона носила не рекомендаційний, а примусовий характер. За словами Михайленка, це рішення лобіюється на рівні парламенту.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 6 червня набуло чинності рішення Господарського суду Києва, що скасовує заборону на продаж алкоголю в столиці у нічний час.  Згідно з повідомленням Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету, Господарський суд Києва зобов’язав Київську міськраду скасувати рішення про заборону торгівлі алкогольними напоями із 23:00 до 10:00.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ