16 травня 2017 року компанія потрапила під санкції в Україні

Компанія Mail.ru Group, що перебуває під санкціями в нашій державі, оцінює негативний ефект від виходу з українського ринку в 1,5% від загального обсягу виручки за підсумками 2017 року. Про це повідомляє російський Інтерфакс з посиланням на топ-менеджмент компанії.

«Блокування наших продуктів в Україні в другому кварталі справило несприятливий вплив на нашу виручку. Ми оцінюємо ефект негативного впливу в 1,5% від загального розміру нашої виручки в 2017 році. Попри це в інших сферах показники нашого бізнесу залишаються дуже хорошими», – йдеться в заяві керівництва Mail.ru Group.

Як відомо, 16 травня 2017 року президент Петро Порошенко підписав указ, яким ввів в дію рішення РНБО про оновлення списку санкцій проти низки російських компаній. Зокрема, йдеться про соцмережі «Вконтакте» і «Одноклассники», компанію «Яндекс», Mail.ru Group тощо.

За даними експертів компанії Kantar TNS, блокування російських сайтів значно знизило їхню популярність в Україні, однак «Вконтакте», «Яндекс» та Mail.ru опинилися за межами першої десятки рейтингу відвідуваності.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ