Увага! розшук перевертня в погонах!

Політв’язень режиму Януковича, незаконно засуджений за убивство Сергій Павліченко, якого разом із батьком після перемоги Революції гідності було виправдано, на своїй сторінці у Facebook звернувся до користувачів соцмереж із закликом опізнати двох осіб, які 10 липня на станції київського метрополітену «Іподром» кидалися з кулаками на пасажирів.

Сергій опублікував фото нападників і додав відео з події (увага: відео містить нецензурну лексику!). Він закликав опізнати хуліганів, один із яких, за його словами, показав посвідчення працівника МВС.

Нападник №1
Нападник №1
Нападник №2
Нападник №2

«Виходжу з метро, йду вулицею, а на зустріч – ці хлопці… Наскоком удар у голову – зачепило по дотичній, не сильно. Я відбігаю, назустріч мені йдуть люди, які хочуть зупинити тих дурників…

До мене ці (нападники – ред.) потовкли одного чоловіка, якого ледве відбила жінка та ще один громадянин… Далі вони побачили, що ми йдемо за ними, і зайшли в метро. Там кликали міліцію, а нападник у картатій сорочці показує міліцейську «ксіву» і говорить, що «він і є міліція». Ще встигають побити хлопця, який був зі мною, і сідають у поїзд», – розповів Павліченко.

Інформаційний Акцент