Соцмережі «ВКонтакте» і «Одноклассники», компанія «Яндекс» та інші російські ресурси перебувають під санкціями в Україні

48% опитаних українців не підтримують рішення президента Порошенка про заборону російських Інтернет-сайтів. Про це свідчить  опитування Kantar TNS Online Track.

Рішення глави держави схвалили 36% учасників опитування. Ще 16% – не визначились із власною позицією щодо заборони російських сайтів.

Серед противників рішення Порошенка – жителі Півдня (42%) і Сходу (43%). Проти цього виступає майже половина молоді (42%). Водночас найбільше його підтримують жителі західного регіону (35%) та опитані чоловіки (31%).

Компанія проводила онлайн-опитування з 22 по 31 травня на всій території України, окрім зони АТО та АРК.

Нагадаємо, 16 травня 2017 року президент Петро Порошенко підписав указ, яким ввів в дію рішення РНБО про оновлення списку санкцій проти низки російських компаній, серед яких соцмережі «ВКонтакте» і «Одноклассники», компанія «Яндекс» тощо.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, унаслідок блокувань російських сайтів, зокрема, соціальних мереж «ВКонтакте» та «Одноклассники», які довгий час були в топі популярних сайтів, зросла кількість акаунтів українців у Фейсбуці.

Наразі український Facebook, за оцінками самої мережі, виріс до 10 мільйонів користувачів. Ще в травні цей показник оцінювали оцінювали в 7,4 млн. Водночас відвідуваність «ВКонтакте» впала з 9,8 до 3,8 млн користувачів.

30 червня президент Порошенко відмовився підтримати електронну петицію щодо розблокування «ВКонтакте».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ