Verkhovna Rada Chairperson Volodymyr Groysman
Володимира Гройсмана призначили Прем’єр-міністром України 14 квітня 2016 року

Майже половині українців – 42,4% – не сподобалося призначення Володимира Гройсмана Прем’єр-міністром України. Підтримали це рішення 35,4% опитаних. Про це свідчать результати опитування, проведеного Центром Разумкова.

Відносна більшість громадян (44,3%) вважають, що з точки зору ефективності роботи новий уряд буде таким самим, як і попередній.

20,1% опитаних вважають, що новий уряд буде кращим, а 17,3% – що новий уряд буде гіршим за попередній.

Лише десята частина респондентів вважають, що після відставки уряду Яценюка, формування нового уряду та коаліції політична криза завершилася. Переважна більшість респондентів (72,7%) так не вважають.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 22 по 26 квітня 2016 року. Було опитано 2018  респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Читайте: Від слюсаря до прем’єра: як Гройсман піднімався кар’єрною драбиною

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 14 квітня Верховна Рада призначила Володимира Гройсмана Прем’єр-міністром України і дала згоду на відставку Кабміну Арсенія Яценюка.

Також парламент затвердив склад нового Кабінету міністрів, узгоджений на зборах коаліції, і представлений новопризначеним прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ