Респонденти, які підтримують розпуск Ради, є симпатиками партій «Слуга народу», «Опозиційний блок» та «Опозиційна платформа – За життя»

Понад 70% громадян України підтримують ідею розпуску парламенту і проведення дострокових виборів Верховної Ради. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг».

Так, 59% опитаних висловили категоричну впевненість у необхідності розпуску парламенту, ще 13% сказали, що скоріше підтримують цю ідею, ніж ні.

Категорично проти розпуску парламенту 10%, ще 8% – скоріше проти, ніж за.

Найвищий рівень підтримки ідеї розпуску парламенту – на Півдні та Сході (більше 80%). Поряд з цим в інших макрорегіонах за розпуск ВРУ виступають не менше 60% опитаних.

Соціологи також зазначають, що респонденти, які підтримують розпуск Ради, є симпатиками партій «Слуга народу», «Опозиційний блок» та «Опозиційна платформа – За життя».

Певна відмінність у ставленні до проведення дострокових виборів спостерігається серед прихильників «БПП «Солідарність», більшість яких виступає проти цієї ініціативи.

Читайте: БПП – лідер антирейтингу партій

Опитування проводилось з 16 по 21 травня серед населення віком від 18 років і старше, які були опитані методом особистого інтерв’ю.

Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом населення. Вибіркова сукупність – 2 тисячі респондентів. Похибка становить не більше 2,2%.