Маккейн різко висловився щодо російського глави МЗС Сєргєя Лаврова

Очільник комітету Сенату США зі збройних сил Джон Маккейн в ефірі Fox News різко відреагував на зустріч Дональда Трампа з російським дипломатом Сєргєєм Лавровим.

За словами Маккейна, Трампу взагалі не можна було пускати російського посла в Овальний кабінет Білого дому, оскільки той є «маріонеткою бандита і вбивці».

Крім того, сенатор прокоментував саму розмову Трампа і Лаврова, в якій президент США, як дізналися журналісти, назвав звільненого главу ФБР Джеймса Комі «психом та навіженим», а також розповів російському гостю про причини його звільнення.

«Я не знаю, як це розуміти. Я можу тільки сказати, що у мене немає слів, тому що я не знаю, як хтось міг сказати щось подібне. Але я знаю наступне: Лавров – це маріонетка бандита і вбивці, який використовував високоточну російську зброю для ударів по лікарнях в Алеппо, порушував права людини по всьому регіону, вдерся в Україну, забрав Крим», – підкреслив політик.

«Лавров діяв найбільш зухвало і по-розбійницьки, і йому нічого було робити в Овальному кабінеті. За сприятливих обставин, якби президент зустрівся з Путіним, це було б нормально. Але не з цією маріонеткою Лавровим, який всього-на-всього пропагандист», – резюмував американський високопосадовець.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ