Макрон прагне вивести Францію на перші ролі

Офіційний візит Трампа до Парижа свідчить про те, що Макрон знову хоче зробити Францію центральною фігурою міжнародної дипломатичної гри. Про це у статті, що з’явилася в авторитетному виданні Le Figaro.

За словами авторів матеріалу, зустріч Трампа і Макрона є для французького лідера сприятливим шансом зав’язати міцніші стосунки з американським президентом. Франція вельми зацікавлена відновити роль європейського «чесного посередника» між Росією та США.

Для Макрона було великим ризиком запрошення свого американського колеги на Єлисейські поля з нагоди національного свята, адже для французьких «лівих» Трамп є «страшилом», у нього погана репутація у Франції, до того ж, його команда вплутана в скандал з американсько-російською змовою.

Саме тому, на переконання експертів, Дональду Трампу і його радникам сподобається такий широкий жест від Еммануеля Макрона.

Схожі думки висловлюють експерти й інших французьких видань. «Фактично Макрон поводиться з Трампом ще краще, ніж із Путіним, підкреслюючи важливість Альянсу зі США», – підкреслюють аналітики французького Фонду стратегічних досліджень.

На їхню думку, французький президент «запрошує насамперед президента США, а це більше, ніж просто запросити Дональда Трампа».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ