Політтехнолог допомагатиме мільярдеру з Китаю отримати інфраструктурні контракти в США на трильйон доларів

Екс-радник Віктора Януковича та колишній голова виборчої кампанії Дональда Трампа Пол Манафорт відтепер даватиме поради китайському мільярдеру, власнику будівельної імперії Pacific Construction Group Яну Чі, який прагне отримати інфраструктурні контракти в США загальною вартістю близько 1 трлн дол. Про це пише  Financial Times.

За даними видання, Манафорт і Ян Чі зустрічалися в Шанхаї минулого четверга. Перед зустріччю китайський мільярдер сказав виданню, що політтехнолог допомагатиме йому в ході так званого «інфраструктурного вибуху» в США.

У Манафорта підтвердили, що він перебував з візитом у Шанхаї минулого тижня, але заперечили, що поїздка мала діловий характер. Пізніше представники американця підтвердили, що візит в Китай таки був діловим, але заперечили, що йшлося про інфраструктурні проекти.

Водночас джерело, поінформоване про переговори, розповіло Financial Times, що Манафорт у Китаї шукав угоди на конкретні проекти в США. Зустріч із Яном Чі була попередньою. Через кілька місяців він «повернеться для продовження переговорів».

Нагадаємо, минулого року навколо Манфорта  розгорівся скандал через дані «чорної бухгалтерії» Партії регіонів, згідно з якими, він отримав 12,7 мільйона доларів необлікованих виплат за період із 2007 по 2012 роки.  Сам політтехнолог заперечував отримання цих виплат.

Читайте: Нардеп Лещенко намагався шантажувати Манафорта – ІноЗМІ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ