Олег Дерипаска припинив судові процеси проти Манафорта і його колишніх партнерів в кінці 2015 року

Американський політтехнолог Пол Манафорт нібито мав фінансові зобов’язання перед російським олігархом Олегом Дерипаскою і колишнім депутатом Партії Регіонів Іваном Фурсіним. Про це свідчать фінансові звіти Кіпрського банку, де у Манфорта були відкриті рахунки, пише The New York Times.

Кіпрські документи, отримані виданням, включають фінансові звіти компаній, через які перерахували мільйони доларів у вигляді позик, платежів і зборів.

Дані про борги Манафорта також підтверджуються судовим позовом російського олігарха Дерипаски проти політтехнолога, де стверджується, що він заборгував 19 млн доларів за невдалі інвестиції в кабельне телебачення в Україні.

Згідно з банківськими записами, Манафорт мав фінансові зобов’язання на суму 7,8 млн доларів перед зареєстрованою на Віргінських островах компанією Oguster Management Limited, пов’язаною з Дерипаскою. Боржником є ​​кіпрська компанія LOAV Advisers, яку, як заявив сам Дерипаска в судовому позові, створив Манафорт для спільних з ним інвестицій.

Ще один борг перед кіпрською компанією Lucicle Consultants становив 9,9 млн доларів. Видання пише, що ця компанія пов’язана з колишнім депутатом від Партії регіонів Іваном Фурсіним через іншу офшорну фірму Mistaro Ventures.

В отриманих виданням фінансових звітах немає записів про те, що ці борги були погашені.

Представник американського політтехнолога Джейсон Мелоні заявив, що Манафорт не має фінансових зобов’язань перед Дерипаскою або Партією регіонів і не мав їх на момент, коли почав працювати в передвиборній кампанії Трампа.

Прес-секретар Дерипаски відмовилася від коментарів, але відомо, що він припинив судові процеси проти Манафорта і його колишніх партнерів в кінці 2015 року.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Пол Манафорт подав у Мін’юст США документи, що свідчать про отримання ним від в 2012-2013 роках 17 млн ​​доларів від українських «регіоналів». Він фактично визнав, що отримував гроші з «чорної каси» Партії регіонів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ