За статистикою ВООЗ, українські жінки п’ють найбільше у світі

На диво, в Україні є люди, які готові голосувати на міфічні «Блок Вакарчука» та партію «Слуга народу». Однак це пояснює статистика ВООЗ, яка засвідчила, що половина дітей в Україні вживає алкоголь, а наші жінки п’ють найбільше у світі. Про це у статті для видання InfA пише політичний оглядач і журналіст Ян Борецький.

«В осіб, які готові голосувати за «Блок Вакарчука» і «Слугу народу», запитувати про щось немає сенсу. Реальних членів політпроектів, які ці виборці вже готові підтримати, ніхто ніколи в очі не бачив, про їхню програму жодна людина у світі нічого путнього не скаже, а вони підтримують! Для пояснення такої поведінки наших співгромадян відсилаю всіх до доповіді ВООЗ про вживання алкоголю в Україні», – зазначає оглядач.

Крім того, він запропонував Уляні Супрун у МОЗ створити наукову групу і поставити перед нею завдання з’ясувати, скільки треба випити, щоб голосувати за віртуальних кандидатів Вакарчука із Зеленським.

«Схоже, що перемогти на наступних виборах зможе тільки чинний Президент. Бо він дуже глибоко знає алко-сутність нашого народу, і не раз демонстрував це. Тільки Порошенко може оцінити успіхи українців на шляху подолання нових алкогольних вершин. Тимошенко і навіть Юрій Бойко йому в цьому не конкуренти».

Доказом тому, на думку оглядача, є численні розповіді «ватників» з Донбасу про те, що президент на зустрічах із людьми «завжди був п’яний, як зюзя»: «Ватники» і вся ця проросійська босота, як відомо, вирізняються особливою тупістю, і в цій ситуації вони стали жертвами елементарної політичної пастки: щоб електорат сходу України відчув бодай якусь «духовну» спорідненість із Президентом, політтехнологи із АП розпускають плітки, що на зустрічах з народом Петро Олексійович «лика не в’яже».

Повну версію статті читайте тут: Алко-виборців готують до алко-виборів: огляд останніх подій від Яна Борецького