Путін заявив, що через Україну в Росії збільшилася кількість наркоманів

Президент РФ Владімір Путін заявив, що останнім часом з України до Росії нібито йде значний потік наркотрафіку.

За словами глави Кремля, нині в Росії налічується близько 600 тисяч офіційно зареєстрованих наркоманів, а число неповнолітніх, які вживають наркотики, зросло на 60%.

Крім того, він зазначив, що, за результатами соцопитувань, наркотики вживають близько 7,5 мільйона росіян, з яких 2 мільйони роблять це регулярно.

«Розширюються і масштаби незаконного обігу синтетичних наркотиків і нових психоактивних речовин. Найчастіше їхніми постачальниками виступають злочинні угруповання з-за кордону, країн Європи, Азії. Останнім часом значний потік йде з України. Не припиняються спроби поширення в російських регіонах афганських наркотиків, в тому числі героїну, залишається високим рівень наркозлочинності», – стверджує Путін.

Також він заявив, що з метою поширення наркотиків і психоактивних речовин все частіше використовуються сучасні засоби комунікації та електронних платежів.

«У пріоритетному порядку необхідно виявляти та перекривати канали незаконного постачання наркотичних засобів з Центральної Азії, а також синтетичних наркотиків європейського, українського, азійського походження, оперативно припиняти діяльність наркодилерів, пов’язаних з ними організованих злочинних груп, в тому числі транснаціональних», – підсумував російський президент.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ