День жалоби
У Маріуполі оголошено жалобу за загиблими в результаті обстрілу бойовиків

У Маріуполі розпорядженням мера 17 серпня оголошено днем жалоби за загиблими в Сартані. Про це стало відомо під час оперативної наради з ліквідації наслідків терористичного акту в селищі Сартана Іллічівського району Маріуполя, повідомляє місцевий сайт 0629.

У неділю ввечері бойовики почали потужний обстріл з важкої артилерії селища Лебединське (Новоазовський район) та селища Сартана (Іллічівський район Маріуполя). Внаслідок обстрілів терористами передмістя Маріуполя серед мирного населення двоє загиблих, 6 поранених, зокрема, одна дитина і мама у важкому стані. Станом на 3 годину ночі були виявлені 52 пошкоджених будинки, зокрема, 5 – з прямими влученнями.

Тим часом у прес-центрі штабу АТО повідомляють про значне загострення ситуації на сході України у вечірні години 16-го серпня. Українські військові інформують про 148 випадків порушення режиму припинення вогню. Найгарячішою точкою, як і раніше, залишаються околиці Донецька. У районі Маріуполя випадки застосування крупнокаліберної артилерії зафіксовані в Новогригорівці, Гранітному та Сартані. Бойовики не оприлюднили жодних повідомлень своїх речників. Натомість вони інформують про обстріл житлових кварталів Донецька та звинувачують у цьому українських військових.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ