Марк Гордієнко, автомайданівець, керівник Ради громадської безпеки. Живе в Одесі
Марк Гордієнко, автомайданівець, керівник Ради громадської безпеки. Живе в Одесі

Станіславу Говорухіну та 86 відсоткам. Одеський бандерівець, кривавий упир і патріотичний пірат спробує розкрити вам очі та пробитися до вашого ватного мозку.

Лікнеп.

Одеса, ніколи не була російським містом. Ніколи. За духом ніколи.

Започаткували Одесу іноземці: Де Рібас і Рішельє. Золотий вік міста припав на правління російського англійця Воронцова. Це був острівець свободи і Європи в маленькому похмурому світі рабської імперії.

«Там усе Європою дихає, віє». Це великий Пушкін, про вільну Одесу.

Одеса була міні-Америкою 19 століття. Усе, що зробила Росія та СРСР для міста, — це була спроба відібрати у неї свободу і загнати в імперське рабське стійло.

Одеса пручалася. Як могла. Вона сміялася, щоб не плакати. Вона робила своїми героями бандитів і хуліганів, вона огризалася анекдотами та контрабандою на Малій Арнаутській… І дружбою. Більше сотні національностей вважають себе одеситами.

Одесити завжди чинили опір корозії рабства й сірості. І ще. Степ і море… Вони в нашому серці, душі та крові. Стихії свободи… А ви нам про культуру віковічних імперських рабів.

Тому Одеса 2 травня вийшла і відстояла свою Свободу.

Ще раз, для ватних мізків. Одесити вийшли не за київську «хунту», не за Порошенка і Яценюка, а за свою Свободу. Адже Одеса народилася вільною — чим і відрізняється від вас, народжених рабами. Одеса — це місто вільних людей.

А зі своїми правителями-**банами ми теж самі розберемося. Без ваших порад. Перепрошую, це у вас — правителі, а у нас вони будуть слугами народу або в’язниця — їхній дім. Ви на них молитеся, а у нас вони всі — під підозрою.

На прощання хочу вас, ватних імперців, попросити підтримувати відстань, що розділяє нас, аби уникнути непорозумінь. 2 тисячі кілометрів — це прийнятно. Їдьте освоювати рідний Сибір із Байкалом. А про нас забудьте. Назавжди.

Амінь.

 • ущербные носители рюского мирка, возомнили себя одесситами, при этом желая рабства.

 • Марик, наконец, прочитал книжку по истории…
  Только Марик, ты забыл указать, а причем тут всякие укро…бандеро…право…пастухо…свино…патриоты к НАШЕЙ ОДЕССЕ?! Правильно, Одесса – это свободный город, одесситы любят свой город, и одесситы еще вспомнят этим пидо**рореформаторам 2 мая.
  Марик, я хочу посмотреть на тебя ХЕРОЯ, когда тебя перестанут крышевать новоявленные властьимущие и когда твой зад останется неприкрытым и будет использован по назначению…

 • Имя

  Не пойму, в чём пафос сей тирады стихийного патриота_на_час Гордиенко? Одесса, может, и не была российской (была особым городом, своим собственным), но она уж точно никогда не была никакой “украинской”. Украинцы в ней были всегда, как и многие другие национальности – но присутствие негра в Китае не делает Китай африканским. Проще говоря, чему чувак радуется?

 • цадик

  ой марик-допрыгаешься

 • СССР

  Ну хоть признал,что расцвет Одессы пришелся на российского Воронцова.Вот хохла основателя Одессы не назвал. Ну нет такого. Потому что созидать это не для хохла. А с правителями значит разбкрутся потом. Когда? Когда разграбят Украину?. Одесса интернац иональный город , основан в Российской империи. А за ту свободу 2 мая 2014 года требунал еще впереди. Причастные могут выбирать себе тополя по вкусу.

 • Андрей

  Марк, опомнись. Вспомни кто основал Одессу. Кто у кого служил. Вышеперечисленные тобой люди состояли на службе у Российской Империи.

 • Одессит

  сказано сильно и точно – вот за это люблю Одессу, спасибо, что есть такие бандеро-укроповцы, или как вашей душе угодно называйте нас одесситов