Марк Гордієнко, автомайданівець, керівник Ради громадської безпеки. Живе в Одесі
Марк Гордієнко, автомайданівець, керівник Ради громадської безпеки. Живе в Одесі

Станіславу Говорухіну та 86 відсоткам. Одеський бандерівець, кривавий упир і патріотичний пірат спробує розкрити вам очі та пробитися до вашого ватного мозку.

Лікнеп.

Одеса, ніколи не була російським містом. Ніколи. За духом ніколи.

Започаткували Одесу іноземці: Де Рібас і Рішельє. Золотий вік міста припав на правління російського англійця Воронцова. Це був острівець свободи і Європи в маленькому похмурому світі рабської імперії.

«Там усе Європою дихає, віє». Це великий Пушкін, про вільну Одесу.

Одеса була міні-Америкою 19 століття. Усе, що зробила Росія та СРСР для міста, — це була спроба відібрати у неї свободу і загнати в імперське рабське стійло.

Одеса пручалася. Як могла. Вона сміялася, щоб не плакати. Вона робила своїми героями бандитів і хуліганів, вона огризалася анекдотами та контрабандою на Малій Арнаутській… І дружбою. Більше сотні національностей вважають себе одеситами.

Одесити завжди чинили опір корозії рабства й сірості. І ще. Степ і море… Вони в нашому серці, душі та крові. Стихії свободи… А ви нам про культуру віковічних імперських рабів.

Тому Одеса 2 травня вийшла і відстояла свою Свободу.

Ще раз, для ватних мізків. Одесити вийшли не за київську «хунту», не за Порошенка і Яценюка, а за свою Свободу. Адже Одеса народилася вільною — чим і відрізняється від вас, народжених рабами. Одеса — це місто вільних людей.

А зі своїми правителями-**банами ми теж самі розберемося. Без ваших порад. Перепрошую, це у вас — правителі, а у нас вони будуть слугами народу або в’язниця — їхній дім. Ви на них молитеся, а у нас вони всі — під підозрою.

На прощання хочу вас, ватних імперців, попросити підтримувати відстань, що розділяє нас, аби уникнути непорозумінь. 2 тисячі кілометрів — це прийнятно. Їдьте освоювати рідний Сибір із Байкалом. А про нас забудьте. Назавжди.

Амінь.

8 КОМЕНТАРІ

  1. Марик, наконец, прочитал книжку по истории…
    Только Марик, ты забыл указать, а причем тут всякие укро…бандеро…право…пастухо…свино…патриоты к НАШЕЙ ОДЕССЕ?! Правильно, Одесса – это свободный город, одесситы любят свой город, и одесситы еще вспомнят этим пидо**рореформаторам 2 мая.
    Марик, я хочу посмотреть на тебя ХЕРОЯ, когда тебя перестанут крышевать новоявленные властьимущие и когда твой зад останется неприкрытым и будет использован по назначению…

  2. Не пойму, в чём пафос сей тирады стихийного патриота_на_час Гордиенко? Одесса, может, и не была российской (была особым городом, своим собственным), но она уж точно никогда не была никакой “украинской”. Украинцы в ней были всегда, как и многие другие национальности – но присутствие негра в Китае не делает Китай африканским. Проще говоря, чему чувак радуется?

  3. Ну хоть признал,что расцвет Одессы пришелся на российского Воронцова.Вот хохла основателя Одессы не назвал. Ну нет такого. Потому что созидать это не для хохла. А с правителями значит разбкрутся потом. Когда? Когда разграбят Украину?. Одесса интернац иональный город , основан в Российской империи. А за ту свободу 2 мая 2014 года требунал еще впереди. Причастные могут выбирать себе тополя по вкусу.

  4. Марк, опомнись. Вспомни кто основал Одессу. Кто у кого служил. Вышеперечисленные тобой люди состояли на службе у Российской Империи.

  5. сказано сильно и точно – вот за это люблю Одессу, спасибо, что есть такие бандеро-укроповцы, или как вашей душе угодно называйте нас одесситов

Comments are closed.