Ігор Марков, лідер партії «Родіна»
Суд в Італії заарештував Маркова

Суд в Генуї (Італія) ухвалив рішення про арешт колишнього народного депутата України Ігоря Маркова, затриманого раніше в цій країні. Про це повідомив народний депутат України Андрій Лозовий (фракція Радикальної партії Олега Ляшка) з Генуї.

!Суд Генуї обрав запобіжний захід щодо Ігоря Маркова – утримання під вартою», – написав він на сторінці в Facebook. За словами Лозового, адвокат має право оскаржити запобіжний захід протягом 5 днів. «Від того, чи оскаржить, залежить і дата наступного судового засідання, на якому, очевидно, і буде розглянуто питання про екстрадицію Маркова в Україну», – припускає депутат.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 12 серпня стало відомо, що Марков затриманий в Італії. Генпрокуратура готує документи щодо його екстрадиції. Італійська сторона чекає від української документи, необхідні для вирішення питання про екстрадицію політика.

При затриманні у нього було знайдено два паспорти – український та російський, тому італійці повідомили про затримання у консульства України та РФ. У МЗС України повідомили, що дипломатичний паспорт Маркова був анульований після позбавлення його депутатського мандата в 2014 році.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ