Марушевську звинуватили у нанесенні шалених збитків державі

Колишня керівниця Одеської митниці Юлія Марушевська повідомила у своєму Facebook, що її підозрюють у завданні збитків державі на суму 6,92 мільйонів гривень.

На підтвердження своїх слів Марушевська оприлюднила одну з ухвал Печерського суду, за якою проводилися обшуки.

«Подібна була і у тих, хто приходив під двері моєї квартири. Підстава – начебто завдані збитки державі у сумі 6,92 мільйонів гривень через «сумнівні доручення», які передбачали оформлення товарів за ціною вказаною в контракті», – підкреслила екс-глава Одеської митниці.

«Саме ті доручення, за які нам тоді дорікали «професіонали», що вони просто дублюють норми митного кодексу. Це ті доручення, які забрали у митників можливість вирішувати на власний розсуд скільки коштує ваш товар і таким чином значно обмежили поле для вимагання хабарів», – додала вона.

Крім того, Марушевська зазначила, що де-юре її команду звинувачують у спробі провести реальні зміни, а де-факто справа є спробою дискредитації в очах суспільства роботи реформаторів.

За її словами, тепер ця стара система хоче залякати тих, хто наважився кинути їй виклик і демотивувати тих, хто здатний її змінити.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ