Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Коли зустрічаю чергову ванільщину на тему: «Ненависть удел слабых», «по-христиански нужно прощать», «за поребриком тоже люди», — я прокручую у голові альтернативний епізод. І всі ці сантименти як рукою знімає.

Був у мене один герой матеріалу, фізрук із Гадяча, що потрапив під розстріли в Іловайську.

Він кілька діб лежав з відірваною ногою у лісосмузі під шматками свіжого людського м’яса і гарячої від вибухів землі. Повз нього прокотилася відірвана голова зовсім юного солдата. У неї були широко відкриті воскові очі й пшеничне волосся. Довкола лазило безліч мух і їхніх личинок, які гуділи і копошилися навколо, як у страшному апокаліптичному кіно.

Цей гадяцький учитель збирав дощову воду в каску й виколупував паличкою земляних черв’яків. До війни він цікавився темою екстремального виживання і активно розповідав учням, як вижити в лісі, горах, пустелі. Він зажмурював очі й ковтав тих черв’яків, бо то був чистий протеїн. І так він дотягнув, доки його знайшли місцеві шукачі металів та військових трофеїв.

Потім він майже на два місяці потрапив у полон «ДНР» і сидів у підвалі донецького СБУ, доки дружина оббивала пороги чиновників та організацій.

Це одна із найстрашніших історій. Але таких насичених пам’ять тримає ще із пару десятків.

Всі вони трапилися через одну обставину: Росія цинічно вторглася на чужу територію, почала встановлювати свої правила і тотальний руський мір.

Чи можлива після такого дружба, братерство й обнімашки? Ні. Максимум — терпимі сусідські стосунки, і то років через 20.

Окремо для цього між нами має бути паркан, ряд капканів і рів із піраніями.

13 КОМЕНТАРІ

 1. Панове, а чому ви не хочете навіть обговорити потребу в законі про оплату верхів, залежно від добробуту низів?
  Невже ви й далі смакуєте війну бідних, та ще й коштом бідних?

 2. Недавно по телевидению показывали мою Сумскую область – передача была о волонтерах , которые поздравляли детей- сирот , чьи отцы погибли в АТО , так вот только в нашей области таких 200 деток!!! А сколько по всей Украине??? и почему АТО ??? Эту аббревиатуру упорно повторяют наши руководители – президент и его Ко , нет господин президент не антитеррористическая операция , а война , с тысячами погибших , сотнями сирот и вдов!!!И “кремлевский карлик” со своим отребьем сделал все от них зависящее, чтобы лет 100 , как минимум, кацап был для украинцев врагом №1!!

 3. Стіну потрібно велику, високу, по всьому периметру від кацапії, щоб коли сходить сонце, то його би ще не було б видно хвилин 40 із за стіни, на стіні ще на метрів 10 в висоту вствновити металоконструкції з натягнутою в кілька рядів колючим дротом, дріт звісно під високою напрюгою. Ну і звісно декілька каналів наповнених водою звісно з піраньями, можна ще і з алігаторами. І одн рів пустий без води, щоб за лічені хвилини наповнявся нафтою, яку можна було б підпалити.

 4. Поддерживаю на все 100% + по заградительной стене пустить ток высокого напряжения и в дотах посадить снайперов, стреляющих на поражение после первого предупредительного , чтобы “братский” народ даже думать не смел близко к нашим границам подходить . Еще надо ввести серьезный визовый режим и разорвать дипотношения. Даже правнуки путлеровских прокладок не искупят свою вину перед нашим народом. Нет подлее нации, чем кацап.

   • для задурманеного російською пропогандою Николая.Якщо наші україньці не будуть їздити на заробітки то вашій матушці россії з вашим пропитим водкою контингентом буле хана

   • А рогули, ну те, которые ездили на заработки пели и поют или юморят для раши – там и останутся, так что особо не переживайте. Для них тоже- ров и пираньи

 5. Да и этого мало. Мин погуще. Собачки серые. Стена чтоб метров десять высотой, и лучше километр. Впускать орков только в намордниках.

Comments are closed.