Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Ризикую нарватись на побиття щебенем від адептів Михеіла Саакашвілі. Але напишу враження за мотивами перегляду рейтингового кіно «Антикорупційний форум-2».

Чого чекаєш від подібного заходу в Харкові? У місті, яке буквально видерло зубами перемогу в «русского міра». У Харкові, що має свій самобутній характер, стиль і може сміливо вважати себе «бійцем» після насичених подіями і враженнями останніх двох років. У місті, де корупція імені Гепи і Допи процвітає буйним цвітом і цупко обхопила щупальцями усі сфери, де є вплив і гроші.

Вибачте, ну аж ніяк не діалогу на кшталт: «А ви знаєте, що таке хештег? Якщо ні, спитайте у сусіда». Десятихвилинної розповіді про горіхову мафію, корупцію в уряді без жодних фактів і багато-багато зайвих слів.

На антикорупційному форумі в Харкові від такого талановитого оратора як Саакашвілі я чекала крутого виступу про корупцію і сепаратизм Геннадія Кернеса. А їх не було. Якась уявна і вибіркова антикорупція виходить.

Хоч Кернес уже детально розказав пресі, що за мерство своє домовлявся в АП. І вважає пріорітетом налагодження економічних зв’язків із Росією — тією самою державою-агресором, яка за 100 км на схід від Харкова зводить військову базу на 300 га.

Якщо образно змалювати антикорупційний форум у Харкові, то в моїй голові десь така картинка.

Ви відчиняєте дубові двері дуже гарного старого особняка (образ Харкова). Заходите всередину — а там уже добряче попрацювали терміти і чорна пліснява (корупція Кернеса). Ви викликаєте ремонтну бригаду, щоб врятувати дім. Але замість неї приїздять якісь представники компанії AVON, які пропонують купити акційні помади і пудри.

Мій висновок, вся ця антикорупція — банальні бабусині казки.

P.S. Як гадаєте, це нормально — коли губернатор показує шоу про горіхову мафію в чужому прибраному місті? А своя область кинута напризволяще у заметах. 10 потягів пробирались майже добу через сніги. А на шосе — величезна пробка. Це схоже на те — якби у вас вдома прорвало трубу і заливало хату,  а ви собі пішли  танцювати до клубу. Бо проблема нібито сама розсмокчеться.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ