Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Атрошенко з орденами… Дарував Януковичу золотий батон. Голосував за закони 16 січня. Отримав на День Конституції нагороду «за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм».

В принципі коротке резюме, чому справи проти всяких інших, непотрібних клоунів закінчуються пшиком. Чому фігуранти дрібних справ і розслідувань волають про репресії та політичні розправи) Чим вони гірші за Атрошенка, у якого відмінне політичне чуття і прибутковий комбінат з випічки булок?

Іронія долі в тому, що на Банковій не сприймають Атрошенка, як кнопкодава за закони 16 січня. Для них він свій, стовп БПП, надійний мер Чернігова. І найголовніше – чувак після скандальних зашкварів зумів організувати бабусь на 206 окрузі та виграти вибори в 2014-му з відсотком більше 50. Талант? Корисність? Діловитий секонд-хенд?

Ми можемо тут ногами тупати і сорочки рвати, але без нового закону про вибори і елементарної гігієни серед виборця і партійних босів – такі атрошенки будуть завжди. У пошані і з орденами.

Про Герегу взагалі мовчу. Там вся сімейка зробила «значний внесок у державне будівництво і культурно-освітній розвиток України») Як дружина Галина нарізала землю в Київраді та возила «тітушок» 2012-го на 215 округ, щоби забрати перемогу в Іллєнка – легенди ходять))

Сам же новоспечений орденоносець не тільки прославився голосуванням за закони 16 січня. Але і був автором законопроекту, що забороняє громадянам бойкотувати підприємства.

Що приніс Герега на Банкову заради нагороди? Золоту лопату?))

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.