Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Кавуни з баржі вже у продажу чи ні? Як відрізнити від тих, що приїдуть від херсонських аграріїв традиційним способом – в машині? Тавро якесь спеціальне на смугастій кірці буде чи ні.

Коли профукали лоукости – можна і баржею хизуватися. Поки Ілон Маск підкорює світ сонячними панелями з виробництва електроенергії та розробляє високошвидкісний трубопровідний пасажирський транспорт Hyperloop – передбачено, що це буде новий п’ятий вид транспорту. Поки батько Amazon Джеф Безос вкладає інвестиції в приватні космічні польоти. Ми можемо похвалитися – тим, що обізвали Ryanair су*ами зажерливими. Баржею з кавунами. Був ще місяць, коли кожен пост на фейсбуці: хоч про гендерну рівність, хоч про зустрічі з регіональним бомондом Гройсман закінчував обов’язковим абзацом про Садового, який перетворив Львів на сміттєву клоаку.
Наши малєнькиє баржі уходят в Кієв – могли б вистрелити за інших умов. Аби ми жили в рожевому світі. Де в мертвий політичний сезон і сезон обов’язкового холодного кавуна ця ідея була б зашибісь, яка крута.

Але минулого тижня США затвердили нові санкції. Пакет дуже жорстких санкціі, де уперше об’єднані кейси Донбасу та Криму, як одна проблема.

Європейські чиновники, зокрема, й з нашого стратегічного партнера Німеччин, зробили кілька різких заяв. Про те, як це вдарить по їхній енергетичній безпеці. Щодо «Північного потоку-2», кули уже влито неймовірно багато коштів. Про шкоду торгівельним інтересам.

На що спромоглася Україна, коли сама доля і рука Вашинґтона подарували їй унікальний шанс – перетворитися із жертви стражденноі у мінімального суб’єкта політики?

Наші чиновники написали по переможному твіту. Наш прем’єр, молода особа з чудовою кар’єрою спромоглася лише похвалитися баржею із кавуном, що пливе до Києва.

Звісно, на нас плюватимуть. Заплющуватимуть очі і скреготатимуть зубами. У нас затяжна війна і кордони подекуди без опізнавальних знаків, а світові лідери і економічні кити змушені поступатися власними грошовими інтересами через якусь Руанду в центрі Європи.

До речі, піар на кавунах Гройсмана мене не здивував. Це в його стилі. Трішки управління державою. Трішки про пенсії і дороги. Ну, і кавун – зараз бажаний гість в кожній сім’ї. Комплімент для холодильника.  Це наш український макрон, на якого ми заслужили)

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ