Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Можна Януковичем гидувати і виказувати свої чистоплюйські константи про те, як ти ним гидуєш. Але куратори Януковича в Кремлі і ФСБшні технологи цілі досягли, закинувши тему на грядущий вікенд.

У раді беруть підсумкові коментарі не про «джевеліни» і двох виміняних прикордонників. А про заяви Януковича про начебто наявність доказів про те, як грузинських снайперів наймали Турчинов, Парубій та Пашинський…

Хоча давно посекундно доведено, що снайпери були привозні із північного напрямку, є у нас і секти хейтерів Мальдівських відпочинків, і пабліки зубожілих свідків зубожіння і просто 10% стабільного електорату Опоблоку, які увірують і понесуть цю тезу, як чисту монету. Прогнозую, що ближче до виборів будуть ще й регулярні ексклюзивні інтерв’ю із лєгітимним.

А Янукович, який відкриває рота, коли попросять, це отой упоротий лис із інтернет-мему. Можна над ним ржати і волати, коли ж вирок, а він буде майоріти перед очима і все.

Для людини думаючої ці появи чорта зі скриньки навіть корисні. Я от зацінила виборче кокєтство Порошенка у середу і його пафос, про те, що ніколи вибори не програвав, але Янукович – це мозоль усім 12 мільйонам, які приводили його до влади, бо побачили в ньому чи то господарника, чи то елітного самця.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva